QT PATCHED BUCKY

PAINT HORSE reg. APHA  1 056 263

 

nar. 7.6.2015 v Německu

 

barva : dark buckskin – rabicano / tobiano a je double homozygot (homozygot na tobiano + homozygot black)

6 pannel test N/N

 

matka : QT NOIR FEMME - Paint Horse import USA

otec : MKS MAGIC JOHNSON - Paint horse - působící v USA

 

 

 

Paint horse hřebec QT PATCHED BUCKY, který začne jako plemeník působit od jara 2018. Narodil se v Německu, ale on samotný přiletěl se svou maminkou v bříšku z USA, splnil se mi tedy jeden z mých životních chovatelských snů a tím je mít hřebce z USA. Bucky je nyní čerstvě dvouletý, ale již nyní je vidět že ze svých rodičů si vzal jen to nejlepší a není to jen skvělá genetická výbava, ale i velmi výrazná muskulatura typická pro halterovou a starou rančerskou linii a nádherně tvarovaná hlava s lehce štičím profilem, širokým čelem a výraznými žuchvami a krásným výrazným okem. Jeho matka APH klisna QT NOIR FEMME je chovná klisna zbarvením black/tobiano, je to typická stará rančerská linie, tedy klisna nižšího vzrůstu, velmi dobře nasvalená (široká), hlavu má velmi typickou pro plemeno APH, tedy malou v čele širokou s výraznýma žuchvama. Otec je legendární Paint horse MKS MAGIC JOHNSON zbarvením perlino/tobiano a působí jako plemeník v USA, tento vynikající hřebec je Multiple ROM and piont sire in halter and performance, mnoho jeho hříbat se stalo Grand Chamipony v halteru a Reseve World Championi. Dále v původu Buckyho nalezneme skvělá jména jako jsou Magic Cash, Midnight Cash, The Ultimate Dude, Drus Nike, QT Poco Streke a další.

Připouštěcí poplatek pro rok 2018 činí 15.000,-  pouze klisny APHA, QH, A1/1.

 

Hřebec bude připouštět přirozenou plemenitbou v místě svého ustájení, garance živého hříběte, pokud klisna potratí a nebo zmetá je další připuštění zdarma --- smlouva platí 2 roky. Samozřejmostí je pomoc s veškerým vyřízením formalit v ČR a USA.

 

Podmínky pro připuštění vaší klisny : kompletní serologické vyšetření (hřebčí nákaza, maleus,virová arteritida, infekční anémie koní ), vyšetření na metritidu klisen s negativním výsledkem, základní vakcinační schéma + vakcinace proti herpesvirům, pravidelné odčervení.